EDİNMİŞ OLDUĞUMUZ İLKELER

SAKAOĞLU ÇAY Rize Bölgesi’nin seçkin çay bahçelerinden toplanmış taze çay filizlerinden üretilip sizin beğeninize sunuyoruz. Sektörde büyük bir söz sahibi olmak amacıyla kuruluşumuzdan bu yana edindiğimiz ilkelerden bazıları:

 

KALİTE

Kaliteden asla ödün vermemek.

MEMNUNİYET

Müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak.

YERLİ ÜRETİM

Yerli üretim, yerli sermaye politikası kapsamında Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak.

SAKAOĞLU ÇAY

1994 yılında bir aile şirketi olarak faaliyet göstermeye başlayan Sakaoğlu Çay, zaman içerisinde edinmiş olduğu temel ilkeler ve belirlemiş olduğu stratejiler doğrultusunda sektörde yön belirleyici bir konuma gelmiştir. Kaliteden ve dürüstlükten kesinlikle ödün vermeyen Sakaoğlu Çay, müşterilerin isteklerine karşılık verebilmek adına sürekli yeni projeler üreterek yeniliğini yıllar içerisinde korumuştur.

Fabrikamız Rize ilinde olup bölgedeki çay ihtiyacında aktif olarak rol almakta ve diğer bölgelere de kalite standartlarından vazgeçmeden ihracat yapmaktadır.

2000 yılından sonra farklı pazarlara açılma ihtiyacıyla birlikte farklı şehirlerde markamızın tanınması için faaliyetler gerçekleştirdik. Ankara, Nevşehir, Bolu gibi birçok şehirde gerçekleştirilen bu stratejiler kapsamında markamızın etkin kitlesi bölge dışına çıkmış ve bu durum yeni ihtiyaçları da beraberinde getirmiştir. Ardındaki senelerde şirketimizin kalite politikası doğrultusunda istihdam edilmek üzere pazarlama uzmanı, kalite uzmanı gibi yeni ekip arkadaşlarımız aramıza katıldı ve ilerleyişimiz hızla devam etti.

Sakaoğlu Çay şu anda cafe, restaurant, pastane, otel, tekstil şirketleri gibi birçok işletmeye sahip olduğu kalite politikasından ödün vermeden, insan sağlığı konusunda hassas davranarak hizmet vermektedir.

2016-2017 yıllarında edinmiş olduğumuz ilkelerin başarısıyla beraber markamızın tanınırlığı tüm Karadeniz’e yayılmıştır.

MİSYONUMUZ

Bir aile şirketi olarak tamamen yerli sermaye ile kurulan, kalite anlayışından hiçbir zaman ödün vermeyen bunun yanı sıra müşterilerin ihtiyaçlarını her zaman göz önünde tutan ve Türkiye’nin ekonomisine katkı veren bir çay şirketidir.

VİZYONUMUZ

Sakaoğlu Çay, tüm çalışanlarının özverisiyle birlikte gelişim gösteren ve Türkiye’nin tüm bölgelerinde aktif olarak görev yapmak isteyen bir yapıdadır. Bu doğrultuda Karadeniz’deki etkinliğini koruyarak ve Türkiye’deki ulaşım ağının gelişmesiyle birlikte tüm bölgelerdeki tüketicilere ulaşmayı gaye olarak edinmiştir.

Shopping Cart